Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Elpologistyka Sp. z o.o. z siedzibą w Zawada 26, 28–230 Połaniec.

„ELPOLOGISTYKA” Spółka z o. o.
Zawada 26, 28-230 Połaniec

Biuro Zarządu:

Małgorzata Krawczyk

+48 15 865 66 40
Fax: +48 15 865 65 64

sekretariat@elpologistyka.pl

KRS: 0000144293
NIP: 866-16-01-462
Regon: 292698712

 

Dział Sprzedaży UPS:

Dyrektor Zarządzający -Prokurent – Ryszard Dobranowski
tel. + 48 600 784 064
e-mail: ryszard.dobranowski@elpologistyka.pl

Kierownik Regionu Połaniec – Michał Janus
tel. + 48 604 132 100
e-mail: michal.janus@elpologistyka.pl

Kierownik Działu Fakturowania i Rozliczeń – Małgorzata Krasa
tel. + 48 728 410 956
e-mail: malgorzata.krasa@elpologistyka.pl

Dział Logistyki:

Obsługa Klientów – Monika Lis
tel. + 48 728 887 779
e-mail: monika.lis@elpologistyka.pl

Dział Sprzedaży UPS Śląsk:

Kierownik Regionu Śląskiego – Adam Zając
tel. +48 664 944 095
e-mail: adam.zajac@elpologistyka.pl

Obsługa Klientów Śląsk:
Agnieszka Kopiec
tel. +48 784 512 011
e-mail: jaworzno@elpologistyka.pl

Dział Badań i Rozwoju

Kierownik Działu Badań i Rozwoju – Beata Kosatka
tel . + 48 728 887 770
e-mail: beata.kosatka@elpologistyka.pl

Dział Obrotu Biomasą:

Kierownik ds. Handlu Biomasą – Joanna Kubala
tel. + 48 728 887 790
e-mail: joanna.kubala@elpologiostyka.pl

Dział Sprzętu i Transportu:

Kierownik Działu Sprzętu i Transportu – Robert Iżyłowski
tel. +48 15 865 6540,
tel .+48 604 279 200
e-mail: robert.izylowski@elpologistyka.pl

Dyspozytor Działu Sprzętu i Transportu – Paweł Drzazga
tel. +48 15 865 6254,
tel. +48 604 279 300
e-mail: pawel.drzazga@elpologistyka.pl

Mistrz Warsztatu – Marek Kasa
+48 668 457 318
e-mail: marek.kasa@elpologistyka.pl

Dział Paliw i Zaopatrzenia:

Dyrektor Handlowy – Jacek Dziadosz
tel. + 48 882 170 294
e-mail: jacek.dziadosz@elpologistyka.pl

Kierownik Działu Paliw i Zaopatrzenia – Rafał Ziętarski
tel.+ 48 728 887 778
e-mail: rafal.zietarski@elpologistyka.pl

Nawozy:

Obsługa Klientów – Ewa Nowak-Szpara
tel. + 48 512 430 464
e-mail: nawozy@elpologistyka.pl

Służba BHP i Ochrony Środowiska:

Inspektor d/s BHP – Michał Kwiatkowski
tel. + 48 728 887 777
e-mail: michal.kwiatkowski@elpologistyka.pl

Nowy Dział :

Stanowisko
tel. + 48
e-mail:

 

Nowy Dział :

Stanowisko
tel. + 48
e-mail: 

Nowy Dział :

Stanowisko
tel. + 48
e-mail: