Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Elpologistyka Sp. z o.o. z siedzibą w Zawada 26, 28–230 Połaniec.

„ELPOLOGISTYKA” Spółka z o. o.
Zawada 26, 28-230 Połaniec

 

Biuro Zarządu:

Małgorzata Krawczyk

+48 15 865 66 40
Fax: +48 15 865 65 64

sekretariat@elpologistyka.pl

KRS: 0000144293
NIP: 866-16-01-462
Regon: 292698712

Dział Sprzedaży UPS:

Dyrektor ds. Sprzedaży UPS – Ryszard Dobranowski
tel. + 48 600 784 064
e-mail: ryszard.dobranowski@elpologistyka.pl

Kierownik Regionu Połaniec – Michał Janus
tel. + 48 604 132 100
e-mail: michal.janus@elpologistyka.pl

Kierownik Działu Fakturowania i Rozliczeń – Małgorzata Wątroba
tel. + 48 728 410 956
e-mail: malgorzata.watroba@elpologistyka.pl

Dział Logistyki:

Kierownik Działu Logistyki – Jerzy Wieczorek
tel. + 48 667 663 182
e-mail: jerzy.wieczorek@elpologistyka.pl

Obsługa Klientów – Marcin Rudawski
tel. + 48 728 410 959
e-mail: marcin.rudawski@elpologistyka.pl

Dział Sprzedaży UPS Śląsk:

Kierownik Regionu Śląskiego – Adam Zając
tel. +48 664 944 095
e-mail: adam.zajac@elpologistyka.pl

Obsługa Klientów Śląsk:
Agnieszka Kopiec
tel. +48 784 512 011
e-mail: jaworzno@elpologistyka.pl


Dział Badań i Rozwoju

Kierownik Działu Badań i Rozwoju – Beata Kosatka
tel . + 48 728 887 770
e-mail: beata.kosatka@elpologistyka.pl

Dział Handlu Biomasą:

Kierownik ds. Handlu Biomasą – Joanna Kubala
tel. + 48 728 887 790
e-mail: joanna.kubala@elpologiostyka.pl

Dział Sprzętu i Transportu:

Kierownik Działu Sprzętu i Transportu – Robert Iżyłowski
tel. +48 15 865 62 54
tel .+48 604 279 200
e-mail: robert.izylowski@elpologistyka.pl

Dyspozytor Działu Sprzętu i Transportu – Henryk Grabowski
tel. +48 15 865 6254,
tel. +48 604 279 300
e-mail: henryk.grabowski@elpologistyka.pl

Mistrz Warsztatu – Marek Kasa
+48 668 457 318
e-mail: marek.kasa@elpologistyka.pl


Dział Paliw i Zaopatrzenia:

Dyrektor Handlowy – Jacek Dziadosz
tel. + 48 882 170 294
e-mail: jacek.dziadosz@elpologistyka.pl

Kierownik Działu Paliw i Zaopatrzenia – Rafał Ziętarski
tel.+ 48 728 887 778
e-mail: rafal.zietarski@elpologistyka.pl

Dział Umów i Kontrolingu:

Kierownik Działu Umów i Kontrolingu – Jerzy Wójcicki
tel. + 48 694 458 455
e-mail: jerzy.wojcicki@elpologistyka.pl

Nawozy:

Kierownik Działu Nawozów – Radosław Kornicki
tel. + 48 600 614 146
e-mail: radek.kornicki@gmail.pl


Służba BHP i Ochrony Środowiska:

Inspektor d/s BHP – Michał Kwiatkowski
tel. + 48 728 887 777
e-mail: michal.kwiatkowski@elpologistyka.pl