Usługi transportowe i sprzętowe


Nowe inwestycje w naszej firmie pociągnęły za sobą również nowe wymagania w zakresie logistyki. Naszym celem jest tworzenie warunków do sprawnego przepływu towarów, łagodzenie i jednocześnie eliminowanie uciążliwości, jaką działalność logistyczna wywiera na otoczenie, a także wspieranie, i często inicjowanie, pozytywnych tendencji oraz kierunków rozwoju działalności gospodarczej nie tylko w obszarze logistyki.

 

Nasza działalność w obszarze sprzedaży paliw skłoniła nas do zainwestowania we własne nowoczesne cysterny do przewozu paliw płynnych. W naszym asortymencie mamy cysterny czołowych firm takich jak DAF czy Renault.

 

Posiadamy rozbudowaną flotę samochodów ciężarowych czołowych światowych firm takich jak: Renault, Volvo, Scania, DAF, z naczepami:  Knapen, Krone, Fliegl, które w głównej mierze służą nam do przewozu biomasy, za pomocą kontenerów oraz naczep skrzyniowych z ruchomą podłogą. Posiadamy również naczepy – wywrotki marki Mega do przewozu materiałów sypkich.

Dynamiczny rozwój pozwolił nam wpływać na wzrost sprawności i efektywności procesów logistycznych, poziom obsługi klienta, tworzenie wartości w łańcuchach dostaw oraz redukcję kosztów logistyki.

 

 

 

Świadczymy usługi transportu i spedycji na rzecz Enea Elektrownia Połaniec oraz dla Spółek działających na jej terenie. Wynajmujemy także nasze środki transportu innym jednostkom do transportu materiałów, jak i osób.

Dysponujemy również sprzętem ciężkim (spychacze, ładowarki) wykorzystywanym do obsługi składowiska węgla opałowego, przeładunku towarów, a także do wykonywania różnych prac budowlanych.

Posiadamy żurawie samochodowe o wysokości podnoszenia do 27 metrów i udźwigu do 40 ton oraz wózki widłowe podnośnikowe o ładowności do 5 ton używane do wykonywania różnego rodzaju prac przeładunkowych, montażowych i awaryjnych.

Posiadamy własny profesjonalnie wyposażony warsztat oraz myjnię samochodową z wysoce wykwalifikowaną załogą, w której m.in. wykonujemy:

 

• Zakuwanie węży hydrauliki siłowej.
• Usługi wulkanizacyjne – samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe.
• Bezdotykowe mycie samochodów.
• Naprawy i przeglądy serwisowe pojazdów.

Robert Iżyłowski
Kierownik Działu Sprzętu i Transportu

Tel: +48 15 865 65 40
Tel: +48 604 279 200
E-mail: robert.izylowski@elpologistyka.pl

Paweł Drzazga
Dyspozytor Działu Sprzętu i Transportu

Tel:+48 15 865 62 54
Tel:+48 604 279 300
E-mail: pawel.drzazga@elpologistyka.pl

Marek Kasa
Mistrz Warsztatu

Tel:+48 668 457 318
E-mail: marek.kasa@elpologistyka.pl