Kontakt-SV


Jag samtycker till behandling av personuppgifter enligt personuppgiftslagen i samband med att jag skickar en förfrågan via kontaktformuläret. Att lämna uppgifter är frivilligt, men nödvändigt för att behandla förfrågan. Jag har informerats om att jag har rätt för att få tillgång till mina uppgifter och möjligheten att rätta dem , begäran om att sluta behandla dem. Administratör av personuppgifter är företaget Elpologistyka Sp z oo med sitt säte i Zawada 26, 28–230 Połaniec.

„ELPOLOGISTYKA” Spółka z o. o.
Zawada 26, 28-230 Połaniec

KRS: 0000144293
NIP: 866-16-01-462
Regon: 292698712

Chefskontor:
Małgorzata Krawczyk

Tel. +48 15 865 66 40
Fax: +48 15 865 65 64
E-mail: 
sekretariat@elpologistyka.pl

 

UPS omsättningsavdelning:

UPS omsättningsdirektör – Michał Janus
Tel. + 48 604 132 100
E-post: michal.janus@elpologistyka.pl

Chef för UPS omsättningsavdelning – Monika Lis
Tel. +48 728 887 779
E-post: monika.lis@elpologistyka.pl

UPS omsättningsspecialist – Honorata Skowron
Tel. + 48 728 887 784
E-post: honorata.skowron@elpologistyka.pl

Logistikavdelning:

Försäljningskoordinator – Łukasz Magdziarz
Tel. + 48 728 410 958
E-post: lukasz.magdziarz@elpologistyka.pl

Logistikspecialist – Karol Kowal
Tel. +48 784 512 011
E-post: karol.kowal@elpologistyka.pl
E-post: jaworzno@elpologistyka.pl

Forsknings-och utvecklingsavdelning:

Avdelningschef för forskning och utveckling – Beata Gregorczyk
Tel . + 48 728 887 770
E-mail: beata.gregorczyk@elpologistyka.pl

Chefsteknolog – Monika Szwajkowska
Tel . + 48 509 710 091
E-mail: monika.szwajkowska@elpologistyka.pl

Biomassahandelsavdelning:

Kommersiell direktör – Jacek Dziadosz
Tel. + 48 882 170 294
E-post: jacek.dziadosz@elpologistyka.pl

Biomassahandelschef – Joanna Kubala
Tel. + 48 728 887 790
E-mail: joanna.kubala@elpologiostyka.pl

 

Utrustnings- och transportavdelning:

Chef för avdelningen för utrustning och transport – Robert Iżyłowski
Tel. +48 15 865 6540,
Tel .+48 604 279 200
E-mail: robert.izylowski@elpologistyka.pl

Disponent för utrustnings- och transportavdelningen – Paweł Drzazga
Tel. +48 15 865 6254,
Tel. +48 604 279 300
E-mail: pawel.drzazga@elpologistyka.pl

Verkstadsmästare – Marek Kasa
Tel. +48 668 457 318
E-mail: marek.kasa@elpologistyka.pl

Bränsle- och försörjningsavdelning:

Dyrektor Handlowy – Jacek Dziadosz
Tel. + 48 882 170 294
E-mail: jacek.dziadosz@elpologistyka.pl

Chef för avdelningen för bränsle och försörjning – Rafał Ziętarski
Tel.+ 48 728 887 778
E-mail: rafal.zietarski@elpologistyka.pl

Gödselmedel:

Kundservice – Ewa Nowak-Szpara
Tel. + 48 512 430 464
E-mail: nawozy@elpologistyka.pl

Hälsa och säkerhet och miljöskyddstjänst:

Hälso- och säkerhetsinspektör – Michał Kwiatkowski
Tel. + 48 728 887 777
E-mail: michal.kwiatkowski@elpologistyka.pl

Staszów omlastningsterminal:

Terminal Manager – Mariusz Łazarz
Tel. +48 695 653 703
E-mail: mariusz.lazarz@elpologistyka.pl

Avdelning för fakturering och avräkning:

Chef för avdelningen för fakturering och avräkning – Małgorzata Krasa
Tel. + 48 728 410 956
E-mail: malgorzata.krasa@elpologistyka.pl

Import och exportavdelning:

Import och exportspecialist – Piotr Barnat
Tel. + 48 502 195 777
E-post: piotr.barnat@elpologistyka.pl