Obrót biomasą


BIOMASA

Biomasa jest trzecim, co do wielkości na świecie, naturalnym źródłem energii. Warto ją wykorzystywać z wielu powodów. Przede wszystkim jej spalanie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Ilość dwutlenku węgla emitowana do atmosfery podczas spalania biomasy równoważona jest ilością dwutlenku węgla pochłanianego przez rośliny, które odtwarzają biomasę w procesie fotosyntezy. Ogrzewanie biomasą również staje się opłacalne.
O NAS
Elpologistyka Sp. z o.o. od 2002 roku funkcjonuje na rynku biomasy specjalizujemy się w pozyskiwaniu, produkcji i sprzedaży biomasy na cele energetyczne. Świadczymy również usługi związane z przemysłem drzewnym.
CO NAS WYRÓŻNIA
Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza , profesjonalizm wykorzystujemy w codziennej pracy i w budowaniu relacji z klientami. W trosce o najwyższą jakość biomasy wdrożyliśmy i stosujemy system oceny i kwalifikacji dostawców biomasy na cele energetyczne oraz system nadzoru nad dokumentacją i zapisami.
Posiadamy Certyfikat Zgodności Systemu Należytej Staranności wpisany do KSUB (Krajowy Standard Uwierzytelniania Biomasy) oraz Certyfikat KZR.
Jacek Dziadosz
Dyrektor Handlowy
Tel. + 48 882 170 294
e-mail: jacek.dziadosz@elpologistyka.pl
Joanna Kubala
Kierownik ds. Handlu Biomasą
Tel. + 48 728 887 790
e-mail: joanna.kubala@elpologiostyka.pl